Logo
space STARTSIDA             FAKTA             FÄRGER             GALLERIET             BÖCKER             KONTAKT         space
Fyra nystan

Kontakt
Hjördis Katarina Lundmark
Mällby
Bollstabruk.

Hemsidan:

Katarina Lundmark katarina.lundmark@telia.com

Fotografer:

Hjördis Lundmark, hjordis.katarina@telia.com
Katarina Lundmark, katarina.lundmark@telia.com
Torkel Edenborg, torkel@edenborg.com

 

Svampfärgarsällskapet

Styrelsen 2012
Ordförande: vakant
Hans Andersson, sekreterare, hans.andersson2@bredband.net
Siw Norberg, kassör
Anette Norberg
Ulla-Britt Sjöberg
Anita Sjöberg, tel 060-915 58
Elise Hagberg, elise.hagberg@telia.com
Revisor:
Rakel Englund, tel 060-280 00.
Valberedning:
Margareta Byström
Hjördis Katarina Lundmark, hjordis.katarina@telia.com

Svampfärgarvänner i världen

Hans Andersson, Sweden hansbandersson@telia.com
Mathias Andersson, Sweden mbox350@swpnet.se
Marilyn Caddel, Scotland fracad@aol.com
Karin Hvoslef, Norge karinh@c2i.net
Klaus Høiland, Norge, klaus.hoiland@bio.uio.no
Anna King, Scotland anna.king@btinternet.com
Brynhild Mörkved, Norge brynhild@imv.uit.no
Inger Naess, Norge dagfin.naess@c2i.net
Kirsti Palmén, Finland. k-m.palmen@pp.fimnet.fi
Katrina Syme, Australien environ@denmarkwa.net.au
Anna-Elise Torkelsen, Norge, a.e.torkelsen@toyen.uio.no

International Federation of Fungi & Fiber

"International Federation of Fungi & Fiber" was organized at the 9th
International Symposium in Voss, Norway 1999.

Board members of The IFFF
Mattias Andersson, Sweden mbox350@swpnet.se
Johanna Maria Burgman, Germany
Irene Hodgson, England
Anna King, Scotland anna.king@btinternet.com
Carol Lee, Usa clee@union-tel.com

Kirsti Palmén, Finland k-m.palmen@pp.fimnet.fi
Uwe Ramst, Estonia elmk@online.ee
Katrina Syme, Australien environ@denmarkwa.net.au
Susanne Thorbeck, Denmark
Anna-Elise Torkelsen, Norway, a.e.torkelsen@toyen.uio.no

 

 

© Hjördis Lundmark | www.lystickan.se